Simple OAuth (8.x-2.0-rc1) - en to dz translation catalogue (12 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: View
dz: སྟོན་

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Logo
dz: ལས་རྟགས།

en: Authored by
dz: རྩོམ་མི།

en: Code
dz: ཨང་རྟགས།
