Simple OAuth (8.x-2.0-rc1) - en to ka translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Type
ka: ტიპი

en: Description
ka: აღწერა

en: Language
ka: ენა

en: Password
ka: პაროლი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Label
ka: სათაური

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Created
ka: შექმნილია

en: Logo
ka: ლოგო

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Code
ka: კოდი

en: Permissions
ka: უფლებები
