Simple OAuth (8.x-2.0-rc1) - en to kn translation catalogue (23 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Login
kn: ಪ್ರವೇಶಿಸು

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: View
kn: ನೋಡು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Logo
kn: ಚಿಹ್ನೆ

en: Authored by
kn: ಲೇಖಕರು

en: Public Key
kn: ಸಾರ್ವಜನಿಕ ಕೀಲಿ

en: Private Key
kn: ಖಾಸಗಿ ಕೀಲಿ

en: Expire
kn: ಕಾಲಾವಧಿ ಅಂತ್ಯಗೊಳ್ಳುವ

en: Permissions
kn: ಅನುಮತಿಗಳು

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ

en: Authentication
kn: ದೃಢೀಕರಣ

en: Locked
kn: ಲಾಕ್‌ ಮಾಡಲಾದ

en: Secret
kn: ರಹಸ್ಯವಾದ
