Simple OAuth (8.x-2.0-rc3) - en to or translation catalogue (8 entries)

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Language
or: ଭାଷା

en: Password
or: ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ

en: Logo
or: ପ୍ରତୀକ

en: Code
or: ସଂକେତ

en: Permissions
or: ଅନୁମତି
