Simple OAuth (8.x-2.0-rc3) - en to pa translation catalogue (9 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Password
pa: ਪਾਸਵਰਡ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Logo
pa: ਲੋਗੋ

en: Permissions
pa: ਅਧਿਕਾਰ
