Simple OAuth (8.x-3.0-beta1) - en to et translation catalogue (20 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Type
et: Liik

en: Description
et: Kirjeldus

en: Login
et: Sisselogimine

en: Password
et: Parool

en: Settings
et: Seaded

en: View
et: Kuva

en: User
et: Kasutaja

en: Created
et: Loodud

en: Code
et: Kood

en: Redirect
et: Suunatakse ümber

en: Tokens
et: Märgised

en: Token
et: Tekstiasendaja

en: Permissions
et: Õigused

en: Changed
et: Muudetud

en: Authentication
et: Autentimine

en: Client
et: Klient

en: Locked
et: Lukus

en: Bundle
et: kogum

en: Publishing status
et: Avaldamise olek
