Simple OAuth (8.x-3.12) - en to eo translation catalogue (14 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Type
eo: Tipo

en: Description
eo: Priskribo

en: Password
eo: Pasvorto

en: Settings
eo: Agordoj

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo

en: User
eo: Uzanto

en: Created
eo: Kreita

en: Code
eo: Kodo

en: Permissions
eo: Permesoj

en: Locked
eo: Ŝlosita

en: Bundle
eo: Fasko

en: UUID
eo: Unika uzantonomero
