Simple OAuth (8.x-3.15) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Type
ast: Triba

en: Description
ast: Descripción

en: Password
ast: Clave

en: Settings
ast: Preferencies

en: View
ast: Vista

en: User
ast: Usuariu

en: Created
ast: Fechu

en: Code
ast: Códigu

en: Permissions
ast: Permisos
