OAuth 2.0 (8.x-3.2) - en to fi translation catalogue (21 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Type
fi: Tyyppi

en: Description
fi: Kuvaus

en: Login
fi: Kirjaudu

en: Password
fi: Salasana

en: Settings
fi: Asetukset

en: View
fi: Näytä

en: User
fi: Käyttäjä

en: Created
fi: Luotu

en: Code
fi: Koodi

en: Tokens
fi: Merkit

en: Token
fi: Muuttuja

en: Permissions
fi: Käyttöoikeudet

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Authentication
fi: Tunnistaminen

en: Client
fi: Asiakas

en: Locked
fi: Lukittu

en: Generate
fi: Luo

en: Bundle
fi: Paketti

en: Clients
fi: Asiakkaat

en: Publishing status
fi: Julkaisun tila
