OAuth 2.0 (8.x-3.6) - en to am translation catalogue (13 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Type
am: ዓይነት

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: View
am: ትይታ

en: ID
am: አይዲ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Code
am: ኮድ

en: Permissions
am: ፈቃዶች

en: Locked
am: የተቆለፈ

en: Bundle
am: ቅርቅብ

en: UUID
am: ዩዩአይዲ
