OAuth 2.0 (8.x-3.7) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Login
my: ဝင်ရောက်ရန်

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Permissions
my: ခွင့်ပြုချက်များ

en: Locked
my: ပိတ်ထားသည်
