Simple OAuth Claims (OAuth2) & OpenID Connect (1.0.0) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Type
am: ዓይነት

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: ID
am: አይዲ

en: Field name
am: የመስኩ ስም
