Simple OAuth Claims (OAuth2) & OpenID Connect (1.0.1) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Status
be: Статус

en: Type
be: Тып

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Field
be: Поле

en: Label
be: Подпіс

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Field name
be: Назва поля

en: Machine name
be: Машынная назва
