Simple OAuth Claims (OAuth2) & OpenID Connect (1.0.1) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Type
bs: Tip

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Field
bs: Polje

en: Label
bs: Oznaka

en: Field name
bs: Ime polja
