Simple OAuth Claims (OAuth2) & OpenID Connect (1.0.1) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Status
es: Estado

en: Type
es: Tipo

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: Field
es: Campo

en: Label
es: Etiqueta

en: Field name
es: Nombre del campo

en: Authentication
es: Autentificación

en: Machine name
es: Nombre de sistema
