Simple OAuth Claims (OAuth2) & OpenID Connect (1.0.1) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Type
ka: ტიპი

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Field
ka: ველი

en: Label
ka: სათაური

en: Field name
ka: ველის სახელი
