Simple OAuth Claims (OAuth2) & OpenID Connect (1.0.1) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Type
ru: Тип

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Field
ru: Поле

en: Label
ru: Метка

en: Field name
ru: Имя поля

en: Authentication
ru: Аутентификация

en: Machine name
ru: Машинное имя
