Simple OAuth Claims (OAuth2) & OpenID Connect (1.0.10) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Type
ast: Triba

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Field
ast: Campu

en: Label
ast: Etiqueta

en: Field name
ast: Nome del campu
