Simple OAuth Claims (OAuth2) & OpenID Connect (1.0.10) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Type
el: Τύπος

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Field
el: Πεδίο

en: Label
el: Ετικέτα

en: Field name
el: Όνομα πεδίου

en: Authentication
el: Πιστοποίηση

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής
