Simple OAuth Claims (OAuth2) & OpenID Connect (1.0.10) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Type
ps: بڼه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: ID
ps: پېژند

en: Authentication
ps: تصدیق
