Simple OAuth Claims (OAuth2) & OpenID Connect (1.0.4) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Type
bg: Тип

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Field
bg: Поле

en: Label
bg: Заглавие

en: Authentication
bg: Удостоверяване
