Simple OAuth Claims (OAuth2) & OpenID Connect (1.0.4) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Type
eo: Tipo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Field
eo: Kampo

en: Label
eo: Etikedo.

en: ID
eo: Identigilo

en: Field name
eo: Nomo de kampo
