Simple OAuth Claims (OAuth2) & OpenID Connect (1.0.4) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Type
lt: Tipas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Field
lt: Laukelis

en: Label
lt: Etiketė

en: Field name
lt: Laukelio pavadinimas

en: Authentication
lt: Indentifikacija

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas
