Simple OAuth Claims (OAuth2) & OpenID Connect (1.0.4) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Type
vi: Kiểu

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Field
vi: Trường

en: Label
vi: Nhãn

en: ID
vi: Mã

en: Field name
vi: Tên trường

en: Authentication
vi: Xác thực

en: Machine name
vi: Tên nội bộ
