Simple OAuth Claims (OAuth2) & OpenID Connect (1.0.5) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Type
bn: টাইপ

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম
