Simple OAuth Claims (OAuth2) & OpenID Connect (1.0.5) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Status
is: Støða

en: Type
is: Slag

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Field
is: Rein

en: Machine name
is: Maskinnavn
