Simple OAuth Claims (OAuth2) & OpenID Connect (1.0.5) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Type
jv: Tipe

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Label
jv: Judul

en: Field name
jv: Jeneng field

en: Machine name
jv: Jeneng mesin
