Simple OAuth Claims (OAuth2) & OpenID Connect (1.0.5) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Field
nl: Veld

en: Field name
nl: Veldnaam

en: Authentication
nl: Authenticatie

en: Machine name
nl: Systeemnaam
