Simple OAuth Claims (OAuth2) & OpenID Connect (1.0.5) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Type
ro: Tip

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Field
ro: Câmp

en: Label
ro: Etichetă

en: Field name
ro: Nume câmp

en: Authentication
ro: Autentificare

en: Machine name
ro: Numele mașinii
