Simple OAuth Claims (OAuth2) & OpenID Connect (1.0.6) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Type
cy: Math

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Field
cy: Maes
