Simple OAuth Claims (OAuth2) & OpenID Connect (1.0.6) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Status
et: Olek

en: Type
et: Liik

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Field
et: Väli

en: Label
et: Nimetus

en: Field name
et: Välja nimetus

en: Authentication
et: Autentimine

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus
