Simple OAuth Claims (OAuth2) & OpenID Connect (1.0.6) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Field
km: វាល

en: Label
km: ស្លាក

en: Field name
km: ឈ្មោះ​វាល

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន
