Simple OAuth Claims (OAuth2) & OpenID Connect (1.0.6) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Type
sr: Tип

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Label
sr: Ознака

en: ID
sr: ИД

en: Field name
sr: Назив поља
