Simple OAuth Claims (OAuth2) & OpenID Connect (1.0.6) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Type
sv: Typ

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Field
sv: Fält

en: Label
sv: Etikett

en: Field name
sv: Fältnamn

en: Authentication
sv: Autentisering

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn
