Simple OAuth Claims (OAuth2) & OpenID Connect (1.0.7) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Status
os: Статус

en: Type
os: Тип

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Field
os: Быдыр

en: Label
os: Нысан
