Simple OAuth Claims (OAuth2) & OpenID Connect (1.0.7) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Type
tr: Tip

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Field
tr: Alan

en: Label
tr: Etiket

en: Field name
tr: Alan adı

en: Authentication
tr: Kimlik Doğrulama

en: Machine name
tr: Makine adı
