Simple OAuth Claims (OAuth2) & OpenID Connect (1.0.8) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Field
gu: ક્ષેત્ર

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Field name
gu: ક્ષેત્રનું નામ
