Simple OAuth Claims (OAuth2) & OpenID Connect (1.0.8) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Status
is: Staða

en: Type
is: Gerð

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Field
is: Svæði

en: Label
is: Merking

en: ID
is: Kenni
