Simple OAuth Claims (OAuth2) & OpenID Connect (1.0.8) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Type
ku: جۆر

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Field
ku: خانە

en: Label
ku: پێناس

en: Field name
ku: ناوی خانە
