Simple OAuth Claims (OAuth2) & OpenID Connect (1.0.8) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Type
lv: Veids

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Field
lv: Lauks

en: Label
lv: Etiķete

en: Field name
lv: Lauka vārds

en: Authentication
lv: Autentifikācija

en: Machine name
lv: Mašīnvārds
