Simple OAuth Claims (OAuth2) & OpenID Connect (1.0.8) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Type
pl: Typ

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Field
pl: Pole

en: Label
pl: Etykieta

en: Field name
pl: Nazwa pola

en: Authentication
pl: Uwierzytelnianie

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy
