Simple OAuth Claims (OAuth2) & OpenID Connect (1.0.9) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Type
bo: རིགས

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Field name
bo: གནས་ཁོངས་ཀྱི་མིང

en: Authentication
bo: ཐོབ་ཐང་ར་སྤྲོད

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང
