Simple OAuth Claims (OAuth2) & OpenID Connect (1.0.9) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Type
eu: Mota

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Field
eu: Eremua

en: Label
eu: Etiketa

en: ID
eu: IDa

en: Field name
eu: Eremu izena

en: Machine name
eu: Makinaren izena
