Simple OAuth Claims (OAuth2) & OpenID Connect (1.0.9) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Field
hy: Դաշտ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Field name
hy: Դաշտի անունը

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում
