Simple OAuth Claims (OAuth2) & OpenID Connect (1.0.9) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Type
kk: Тип

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Field
kk: Өріс

en: Label
kk: Атауы
