Simple OAuth Claims (OAuth2) & OpenID Connect (1.0.9) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Field
nn: Felt

en: Label
nn: Etikett

en: Field name
nn: Feltnamn

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
