Simple OAuth Claims (OAuth2) & OpenID Connect (1.0.9) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Type
ta: வகை

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Field
ta: புலம்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Field name
ta: புலப் பெயர்

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்
