Simple OAuth Claims (OAuth2) & OpenID Connect (1.0.0) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Type
az: Növ

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Name
az: Ad

en: Field
az: Sahə

en: ID
az: İD

en: Field name
az: Sahə adı

en: Authentication
az: İdentifikasiyası

en: Machine name
az: Maşın adı
