Simple OAuth Claims (OAuth2) & OpenID Connect (1.0.11) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Type
ca: Tipus

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Field
ca: Camp

en: Label
ca: Etiqueta

en: Field name
ca: Nom del camp

en: Authentication
ca: Autenticació

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Claim
ca: Demanda
