Simple OAuth Claims (OAuth2) & OpenID Connect (1.0.11) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Field
da: Felt

en: Label
da: Etiket

en: Field name
da: Feltnavn

en: Authentication
da: Godkendelse

en: Machine name
da: Internt navn
